Välkommen till
Ahås Vassröjning och Sjögrävning AB!

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Soliditets värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas. logga_guldbolag

Kontakta oss

Vi på Ahås Vassröjning & Sjögrävning AB har våra ansvarsområden som du ser nedan.
Vi jobbar mycket tillsammans och är ett bra team.

Har du några frågor är du välkommen att ta kontakt med någon utav oss.

Anders Hellström, Chef
Mobil: 070-655 74 80
Mail: anders@ahas.se

Britt-Marie Zettergren, Administration
Mobil: 070-560 27 07
Mail: britt-marie@ahas.se

Linda Hellström
Mobil: 070- 816 80 02
Mail: linda@ahas.se

Jakob Hahne, Big Float
Mobil: 070-242 66 87
Mail: jakob@ahas.se

Robin Lindell,  Vassröjning, Bryggor
Mobil: 070-766 83 93
Mail: robin.l@ahas.se

Niklas Hedlund
Mobil: 070-766 84 91
Mail: niklas@ahas.se

Victor Janson
Mobil: 070-766 83 92
Mail: victor@ahas.se

Tommy Berglund
Mobil: 070-766 76 20
Mail: tommy@ahas.se

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Soliditets värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.

logga_guldbolag

Följ oss på Facebook